Jau kurį laiką ieškote patikimo mikroautobuso bernvakariui, mergvakariui, vestuvėms, krikštynoms ar kitiems Jūsų artėjančiams renginiams? Organizuojant šventes ar įsimintinus vakarėlius neretai tenka galvoti apie transporto priemonę, todėl įmonės "Statgreita" mikroautobusai su vairuotoju – puikus pasirinkimas, norintiems negalvoti apie transporto priemonės rūpesčius, vertinantiems patogumą, paprastą bei greitą susisiekimą. Mikroautobusai taip pat palankus pasirinkimas ir tiems, kurie nori sutaupyti organizuojant šventę ar įsimintiną vakarėlį.

Įmonės "Statgreita" kolektyvas – tai jaunų ir aukštą kvalifikaciją turinčių specialistų komanda, kuri visas savo jėgas sutelkia į Jūsų lūkesčių išpildymą. Todėl siekdami geriausių rezultatų nuolatos plečiame savo paslaugų asortimentą ir tobuliname paslaugas, kurios ne tik tenkintų, bet ir viršytų Jūsų lūkesčius, o nuolatinis noras tobulėti padeda mūsų kolektyvui teikti profesionalias paslaugas, operatyviai ir kompetentingai išspręsti iškilusias problemas.

Mūsų darbas ir teikiamos paslaugos yra pagrįstos griežta kokybės kontrole, todėl galime, kiekvienam savo klientui, garantuoti saugumą kelionės metu. Todėl mikroautobusų nuomą galėsite išsinuomoti bet kuriam laikotarpiui ir bet kokiai Jusų reikiamai progai ar keleivių pervežimui. Kas svarbiausia, mes dirbame tiek su fiziniais, tiek ir su juridiniais asmenimis, todėl išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju gali tiek įmonės, tiek ir privatūs asmenys. Todėl dažniausiai mikroautobusų nuoma yra ypatingai reikalinga, kai yra švenčiami įvairūs renginiai, sutinkant svečius ar pristant juos į oro uostą, organizuojant keliones ar išvykas bei organizuojant laidotuves.

Todėl auto nuoma  -  tai naujas ir patikimas, įmonės "Statgreita", pasirinkimas Jums, kurį išsinuomavę galėsite aplankyti ne tik miesto centrą, senamiestį, bet ir aplankyti istorines vietas ar nuvykti į kitą Lietuvos miestą.

Įmonės "Statgreita" mikroautobusai yra ypatingai manevringi, todėl į norimą šventės tikslo vietą nuvyksite greitai ir saugiai. Todėl mūsų įmonės vienas svarbiausių tikslų teikiant mikroautobusų nuomos paslaugas – užtikrinti Jums ir Jūsų artimiesiems saugią ir patogią kelionę, kad galėtumėte pamiršti savus rūpesčius ir džiaugtis šventės akimirkomis ar patogiu bei saugiu nuvykimu į Jums reikiamą vietą. Siekiame, kad kiekviena kelionė su mūsų įmonės mikroautobusais Jums paliktų tik geriausius įspūdžius bei prisiminimus.

Norime būti patikimais, Jūsų kelionių partneriais ir prisidėti prie gražios Jūsų šventės organizavimo ar saugaus nuvykimo į Jūsų tikslo vietą. Jums tereikia užsisakyti mikroautobusą su vairuotoju, paskambinti ir susitarti dėl susitikimo laiko ir vietos, kurioje Jūsų jau lauks mikroautobusas su vairuotoju.

Nuomokitės patogius, prabangius Mercedes markės mikroautobusus ir keliaukite su įmone "Statgreita" be jokių rūpesčių!


Keleivių pervežimo - kainos

Keleivių pervežimas iš / į oro uostą

Kaina nurodyta už 8 vietų mikroautobusą

Vilnius - Trakai               45€

Vilnius - Kaunas            89€

Vilnius - Druskininkai      99€

Vilnius - Nida                 269€

Vilnius - Klaipėda           199€

Vilnius - Palanga            209€

Vilnius - Ryga               209

Vilnius - Talinas            359


Laukimo 1val. / 10 €, be susitarimo 30min / 10€
---------------------------------------------------------------------------

Keleivių atvežimas į / iš oro uostų

Kaina nurodyta už 8 vietų mikroautobusą

Vilniaus oro uostas - Viešbutis (Vilniuje)          35€

Kauno oro uostas - Viešbutis (Vilniuje)           90€

Rygos oro uostas - Viešbutis (Vilniuje)          209€

 Varšuvos oro uostas - Viešbutis (Vilniuje)      299€

 Vilniaus oro uostas – Klaipeda                       199€

  Vilniaus oro uostas –Šauliai                         159€ 

----------------------------------------------------------------------------

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju kaina

(8 val) 159€ (100km)
----------------------------------------------------------------------------
Užsakomieji reisai pagal sutartinę kainą. Galimi įvairūs maršrutai, kelionės po Europą ir Lietuvą.