Domina skubus krovinių pervežimas, perkraustymo paslaugos, smulkių ar didesnių krovinių vežimas? Krovinių pervežimas ir perkraustymo paslaugos yra svarbios įmonės "Statgreita" veiklos procesų dalys, todėl kokybiškos paslaugos ir jų įgyvendinimas yra neatsiejami nuo puikių įmonės rezultatų. Todėl įmonės "Statgreita" kolektyvo aukšta kvalifikacija ir teikiamos profesionalios paslaugos, galime užtikrinti, kad atitiks visus Jūsų poreikius bei bus pasiūlyti optimalūs ir Jūsų norus tenkinantys sprendimai.

Įmonė "Statgreita" galės patenkinti įvairaus dydžio bei skirtingų įmonių ar asmeninių krovinių pervežimo poreikius, kadangi yra naudojamas hidraulinis liftas, kurio maksimalus svoris siekia 1,5 tonos. Keldami sau aukštus reikalavimus ir nuolat tobulindami savo teikiamas paslaugas, galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą: tam tikrų prekių pervežimas, didelių ar smulkių krovinių pervežimas, siuntų pervežimas, baldų pervežimas, statybinių medžiagų pervežimas ar net perkraustymo paslaugos. Todėl galime pasiūlyti visas krovinių pervežimo paslaugas, kurios yra reikalingos Jums ar Jūsų įmonei. Paimsime Jūsų krovinį iš nurodytos vietos, tinkamai jį parengsime pervežimui bei sutvarkysime visus Jūsų pervežimui reikalingus dokumentus.

Vienas svarbiausių mūsų įmonės tikslų – savo klientams pateikti geriausius krovinių pervežimo sprendimus ar perkraustymo paslaugas, todėl mes pasirūpinsime, kad tai būtų saugu ir greita. Tad, jeigu norite, kad Jūsų krovinių pervežimas būtų sklandus, operatyvus ir saugus, patikėkite savo krovinius įmonės "Statgreita" šios srities specialistams. Tik dirbdami kartu galėsime pasiekti aukščiausių rezultatų, tenkinančių Jūsų norus ir poreikius.   

  

             Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų įmonės krovinių pervežimo, perkraustymo paslaugas, visuomet esame pasiruošę suteikti Jums išsamią informaciją, pakonsultuoti ir pasiūlyti individualius krovinių pervežimo sprendimus pagal kiekvieno kliento pageidavimus.